VM Design

+10 lat doświadczenia

Wykorzystamy je do profesjonalnego zaprezentowania Twojej firmy. W przeciwieństwie do początkujących specjalistów nie będziemy się uczyć na Twojej firmie.

Oszczędzasz czas

Zamiast zastanawiać się co opublikować i poświęcać czas na tworzenie postów skupiasz się na biznesie.

Faktura VAT

Usługę możesz odliczyć od kosztów prowadzenia działalności.

Bez etatu

Nie potrzebujesz pracownika by Twoja firma była widoczna w social media.

Prowadzenie social media

W dzisiejszych czasach to must have. Nie tylko poprawia widoczność firmy w internecie, ale również prowadzenie komunikacji na różnych kanałach umożliwia dotarcie do potencjalnych klientów z ofertą, buduje zaangażowanie względem marki no i jest swoistą tablicą ogłoszeń gdzie możemy powiedzieć odbiorcom co u nas nowego.

Podczas podejmowania decyzji zakupowej potencjalny klient coraz częściej sprawdza social media firmy, której ma zaufać i pozostawić swoje pieniądze. Weryfikuje opinie i komentarze.

Strona, na której komunikacja nie jest prowadzona regularnie, a od publikacji ostatniego posta upłynęło sporo czasu nie będzie wzbudzała zaufania.

Jak nas widzą tak nas piszą. Jakość kreacji ma znaczenie.

Grafika to pierwszy element posta, na który odbiorca zwróci uwagę scrollując aktualności. Słaba jakość zdjęć, brak polskich znaków, infantylne czcionki nie wyglądają profesjonalnie, dlatego odbiorca nie będzie tak postrzegał Twojej działalności. Natomiast niedopasowanie proporcji grafiki do umiejscowienia spowoduje, że to co chcesz przekazać może nie być widoczne.

tel-PULP FICTION2

Jeśli nie masz czasu na prowadzenie social media, nie masz pomysłu na treści lub  kompetencji technicznych by zbudować profesjonalny wizerunek swojej firmy powierz to nam.


Opracujemy strategię, przygotujemy profesjonalne grafiki na social media oraz treści.

Przykładowe prace

Opinie

Osoba, z którą chce się pracować, która zaraża pasją i jest świadoma swojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Potrafi znaleźć tę właściwą drogę do klienta, wykreować i wzbudzić jego potrzeby. Zrealizowaliśmy razem wiele projektów, zarówno, gdy pracowałem w Optyka Oxys, jak i później, gdy współpracowałem z innymi firmami. Korzystam z jej wsparcia, pomocy, doświadczenia również teraz, gdy prowadzę własną firmę. Lepszej rekomendacji chyba nie trzeba. Polecam Justynę. Oprócz tego, że jest fachowcem w swojej działce marketingu, to również jest wspaniałą osobą, z którą chce się przebywać, spotykać i wspólnie działać. Głowa pełna pomysłów, czasem szalonych, ale dających ostatecznie zamierzony efekt. Dziękuję za współpracę, za pomysły, uśmiech nawet w tych trudnych chwilach. Za to że byłaś, jesteś i będziesz moim marketingowym wsparciem 🙂 i...nie zamierzam tego zmieniać
ARTUR
WŁAŚCICIEL AD SOLUTIONS
Z panią Justyną jesteśmy związani od 2011 roku. Był to trudny okres dla branży gastronomicznej. Dzięki wsparciu pani Justyny udało się wyjść z kryzysu obronną ręką, a po jego zakończeniu rozwinąć skrzydła i docierać do jeszcze większej grupy klientów. To ona uświadomiła nam jak ważne są działania marketingowe i jak powinny być prowadzone. Dzięki niej stworzyliśmy charakter marki wyróżniający się na tle konkurencji. Pani Justyna od samego początku jest odpowiedzialna za następujące obszary: ton komunikacji i DNA marki Caffe Horst; wparcie merytoryczne i technicznie w zakresie wizerunku i aranżacji lokalu; działania związane z promocją restauracji; wsparcie przy organizacji eventów oraz kluczowych wydarzeń z życia Caffe Horst; zarządzanie treściami oraz kampaniami. Szczególnie cenię panią Justynę za mnogość pomysłów i kreatywność. Za jej zaangażowanie w całościowe działanie przedsiębiorstwa oraz umiejętność działania w sytuacjach kryzysowych. Z całą pewnością mogę polecić panią Justynę jako osobę odpowiedzialną za działania marketingowe i wizerunkowe.
WOJCIECH
WŁAŚCICIEL CAFFE HORST
Polecam Panią Justynę z całego serca. Uratowała działanie mojego sklepu internetowego i dodała mi wiatru w skrzydła. Choć to dopiero początek to już jestem pewna, że gdyby nie Pani Justyna mogłoby być różnie. W 2-3 tygodnie zrobiła dużo więcej niż agencja marketingowa w dwa miesiące. W tym czasie postawiłyśmy cały sklep od początku i usprawniłyśmy go pod każdym kątem. Wierzę, że przed nami jeszcze długa i równie owocna współpraca. Pani Justyna ma ogromną wiedzę, doświadczenie i głowę pełną świetnych pomysłów. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a każdą napotkaną przeszkodę potrafi przekształcić na korzyść. Bardzo się cieszę, że trafiłyśmy na siebie i żałuję, że dopiero teraz 🙂
DOMINIKA
WŁAŚCICIELKA MODMI

kontakt@vm-design.pl

504990358

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Umów się na bezpłatną, niezobowiązującą konsultację.

Scroll to Top