VM Design

Wizytówka Google

Google Biznes jest przez wielu przedsiębiorców często ignorowana. W przeciwieństwie do fanpage Facebooka czy konta na Instagramie odpowiednio prowadzona wizytówka Google zwiększa szanse na to by klienci wyszukujących konkretnych towarów czy usług trafili właśnie do Twojej firmy. Wpływa również na SEO strony www. 

W tym miejscu możesz dodać nie tylko godziny otwarcia czy dane kontaktowe.

Jeśli działasz lokalnie regularne prowadzenie wizytówki Google będzie dla Ciebie świetnym kanałem do komunikacji. Po wejściu w aplikację Google Maps dla Twojej lokalizacji automatycznie wyświetlana jest sekcja nowości, w której Google publikuje najnowsze wpisy lokalnych firm oraz ostatnio opublikowane opinie i zdjęcia użytkowników przez co wizytówka Twojej firmy automatycznie prezentowana jest użytkownikom. Musisz tylko zadbać o to, by Google miało co wyświetlać w sekcji nowości. 

Wyobraź sobie, że zepsuł Ci się rower lub hulajnoga. Wyszukujesz w Google serwisu. W pierwszych wynikach wyszukiwania wyświetla się kilka pozycji. Część z nich ma kilka opinii ze średnią 3,5 a jedna z nich ma średnią ocen 4,7 z kilkuset opinii. Do tego w wizytówce firmy możesz znaleźć zdjęcia ostatnich napraw krytycznych przypadków, z którymi specjaliści z tej firmy sobie poradzili. Którą firmę wybierasz?

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Umów się na bezpłatną, niezobowiązującą konsultację.

kontakt@vm-design.pl

504990358

Opinie

Osoba, z którą chce się pracować, która zaraża pasją i jest świadoma swojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Potrafi znaleźć tę właściwą drogę do klienta, wykreować i wzbudzić jego potrzeby. Zrealizowaliśmy razem wiele projektów, zarówno, gdy pracowałem w Optyka Oxys, jak i później, gdy współpracowałem z innymi firmami. Korzystam z jej wsparcia, pomocy, doświadczenia również teraz, gdy prowadzę własną firmę. Lepszej rekomendacji chyba nie trzeba. Polecam Justynę. Oprócz tego, że jest fachowcem w swojej działce marketingu, to również jest wspaniałą osobą, z którą chce się przebywać, spotykać i wspólnie działać. Głowa pełna pomysłów, czasem szalonych, ale dających ostatecznie zamierzony efekt. Dziękuję za współpracę, za pomysły, uśmiech nawet w tych trudnych chwilach. Za to że byłaś, jesteś i będziesz moim marketingowym wsparciem 🙂 i...nie zamierzam tego zmieniać
ARTUR
WŁAŚCICIEL AD SOLUTIONS
Z panią Justyną jesteśmy związani od 2011 roku. Był to trudny okres dla branży gastronomicznej. Dzięki wsparciu pani Justyny udało się wyjść z kryzysu obronną ręką, a po jego zakończeniu rozwinąć skrzydła i docierać do jeszcze większej grupy klientów. To ona uświadomiła nam jak ważne są działania marketingowe i jak powinny być prowadzone. Dzięki niej stworzyliśmy charakter marki wyróżniający się na tle konkurencji. Pani Justyna od samego początku jest odpowiedzialna za następujące obszary: ton komunikacji i DNA marki Caffe Horst; wparcie merytoryczne i technicznie w zakresie wizerunku i aranżacji lokalu; działania związane z promocją restauracji; wsparcie przy organizacji eventów oraz kluczowych wydarzeń z życia Caffe Horst; zarządzanie treściami oraz kampaniami. Szczególnie cenię panią Justynę za mnogość pomysłów i kreatywność. Za jej zaangażowanie w całościowe działanie przedsiębiorstwa oraz umiejętność działania w sytuacjach kryzysowych. Z całą pewnością mogę polecić panią Justynę jako osobę odpowiedzialną za działania marketingowe i wizerunkowe.
WOJCIECH
WŁAŚCICIEL CAFFE HORST
Współpracowałam z Justyną dla blue shadow i Optyka Oxys. W obu firmach był dla mnie ogromnym wsparciem w zakresie: e-commerce, e-mail marketingu, kampanii płatnych, projektowania grafik. Odchodząc na macierzyński ze spokojem zostawiałam w jej rękach marki Oxys i Okularium. Ma duże doświadczenie w sesjach zdjęciowych zarówno produktowych jak i wizerunkowy, o czym mogłam się przekonać obserwując ogromną przemianę wizerunkową marki okularowej Oxys. Taki szeroki wachlarz kompetencji oraz nastawienie na rozwoju, czyni ją dobrym partnerem zarówno przy małych projektach, gdzie jest w stanie wziąć sporo zadań na siebie, jak również przy dużych realizacjach, gdzie pełni rolę koordynatora i eksperta. Cechuje ją duże zaangażowanie, elastyczności, szybkość w działaniu i pomysłowości oraz wiedza techniczna. Zdecydowanie doświadczony i godny polecenia marketer.
JOANNA
STRATEG
Scroll to Top